دانستی های گل ها, هدیه دادن

معانی رنگ های گل رز

رزها به رنگ های قرمز، صورتی، سفید و بسیاری از رنگ های دیگر هستند. گلتاچ به خوبی می داند که اهدای رز به عزیزان نشان دهنده ی عمق قدرشناسی و احساسات شما نسبت به آنهاست. در اینجا معانی رنگ های مختلف گل رز رو بیان می کنیم تا انتخاب مناسبی به هنگام خرید گل رز داشته باشید و معتقدیم تقدیم گل رز به عزیزانتان به معنی تقدیم رنگ هایی است که آنها را عمیقا خوشحال می کند.

رز قرمز

قرمز نماد سنتی عشق و رابطه عاشقانه است و همیشه به عنوان راهی برای گفتن “دوستت دارم” شناخته می شود. رز قرمز همچنین منعکس کننده زیبایی و کمال است. رزهای قرمز تیره نمایش دهنده یک زیبایی مدهوش کننده هستند.

رز صورتی

ارادت، نجابت، جذابیت، مسرت و شیرینی تنها تعدادی از معانی نهفته در رز صورتی هستند. رز صورتی تبادل کننده شادی، زیبایی و قدرشناسیت.

رز زرد

روشن، خوش رو و شاد صفاتی هستند که با فکرکردن به رز زرد به ذهن متبادر می شوند. رز زرد پدید آورنده احساسات گرم و شادی است. هدیه دادن این رنگ از گل رز به مخاطب می تواند بیان کننده شادی و دوستی ای باشد که شما با او به اشتراک می گذارید.

رز سفید

رز سفید خلوص، پاکی و دلربایی را نشان می دهد. این رنگ به صورت سنتی در مراسم ازدواج استفاده می شود و نشانه  یک آغاز است. ما معتقدیم که استفاده از رز سفید برای یادبود و نشانه پاکی است.

رز نارنجی

رز نارنجی انرژی تولید می کند و می تواند نشان دهنده اراده، آرزو و هیجان باشد. تقدیم رزنارنجی نماد رابطه عاشقانه شماست و هیجان شما از رابطه با عشقتان را با او به اشتراک می گذارد.

رز بنفش کم رنگ

عشق در نگاه اول و یا یک روش دلربایانه  بیان” دوستت دارم”. بنفش کم رنگ می تواند به منظور یادآوری روزانه عشق و اشتیاق شما برای توسعه رابطه تان استفاده شود.

رز سامن (salmon)

نارنجی متمایل به صورتی. این رنگ از رز همان پیام رز نارنجی را منتقل می کند. رز سامن را بعنوان راهی برای بیان علاقه هدیه دهید و مطمئن باشید که احساسات واقعی شما را درک خواهند کرد.

رز هلویی (نارنجی-صورتی)

اگر سپاسگزار کسی هستید و می خواهید از او قدردانی کنید حتما به این رنگ از رز فکر کنید. یک دسته گل رز هلویی عمق قدرشناسی شما را نشان می دهد و یک روش برازنده و زیبا برای تشکر است.

رز کرم

رزهای کرم شاخص و فریبنده هستند و با رزهای صورتی (برای تشکر) در یک دسته گل ترکیب خوبی را می سازند تا بتوانید با یک تیر دو نشان بزنید.

رز سبز

سبز رنگ زندگی ، پیشرفت و تکرار دائمی حیات و انرژی است. رز سبز به معنای جوان سازی روح است و بنابراین پیام شادی و زندگی را منتقل می کند.

گاهی اوقات اعداد همه چیز را بیان می کنند

  • یک رز تنها از هر رنگی نشانه نهایت ازخودگذشتگی و یا راهی برای بیان تشکر است.
  • رزهای دوتایی این پیام را مخابره می کنند: “با من ازدواج کن” ( یک دسته گل دوتایی رز سفید و قرمز بیانگر اتحاد و یکی شدن است.)
  • دسته گل رز شش تایی نیاز به دوست داشته شدن را نشان می دهد.
  • دسته گل رز یازده تایی مخاطب را مطمئن می کند که واقعا و عمیقا به او عشق می ورزید.
  • دسته گل رزسیزده تایی نشانه یک تحسین مخفیانه و غیرمستقیم است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید