دانستی های گل ها

طراوت بخشیدن به محیط منزل و کاری خود با دسته گل های طبیعی

استفاده از دسته گلهای طبیعی برای طراوت و زیبایی محیط منزل و محیط کاری

قفسه ها و میزهای شما جایی است که می توانید خلاقیت خود را در زیبا تر کردن محیط خود پرورش دهید. ایده های زیادی برای تزیین قفسه ها و میزها وجود دارد از جمله با شمع قاب عکس و گیاهان اشاره کرد. تغییراتی که با گل های طبیعی که شادابی و زیبایی خاصی دارد و تنوع بسیار در رنگ و گونه بسته به فصل ایجاد میکند زیبایی خاص و نچرال برای محیط شما ایجاد میکند. برای مثال شما می توانید با توجه به سبک و رنگبندی منزل یا محیط کارتون گل و برگ های متناسب با محیط خود را انتخاب و فضا خود را زیبا کنید.

دسته گل های شیک پاییزی

ترکیب زیبا پاییزی را می توان از دسته گلی با گل های رز نارنجی همراه با گل رز قرمز و زرد ایجاد کنید که نماد دوستی و عشق است و شما می توانید محیطی عاشقانه زیبا و شاداب را برای خود و خانواده ایجاد کنید. چند شاخه لیلیوم به رنگ پاییزی (زرد ، قرمز ، نارنجی) زیبایی خاصی به این دسته گل می دهد. زیبایی این دسته گل با یک گلدان بامبو تکمیل می شود.

دسته گلی به رنگ آرامش پاییزی

ترکیب رنگ این گلدان مستطیلی شکل ، آرامش پاییز را برای شما به همراه خواهد داشت. این ترکیب رنگ آرامش بخش را می توانید با گل رز نارنجی و قرمز آتشین به همراه گل های داوودی زرد و لیلیوم به همراه برگ های قهوه ای رنگ پاییزی و همچنین گیاهان پاییزی زیبا که در طبیعت می روید تزیین کنید و آرامش را به محیط خود هدیه کنید.

دسته گلی پاییزی پر از شادی و نشاط

با خیره شدن به این گل هیچوقت احساس خستگی نمی کنید. دسته گل ترکیبی از گل رز قرمز و گل آفتابگردان زرد و روشن به همراه گل داوودی و میخک آتشین یک رنگین کمان زیبا و برای شما ایجاد میکند.

دسته گلی همچون پایان پاییز

این دسته گل از ترکیبی از گل های گرمابخش به کار رفته است. نمونه ای از گل هایی که می توا نید در این کار به کار ببرید عبارت است از رزهای زرد و رز قرمز و گل آلستر زرد و گل لیلیوم که رنگی زیبا همراه با رایحه ای فوق العاده و آرامش بخش دارد .می توانید برای زیباتر شدن و زنده تر شدن دسته گل از برگ های طبیعی از درختان و گیاهان هم استفاده کنید. این دسته گل زیبا را می توانید در گلدان های زیبا و هم چنین تنگ و جام های زیبا جای بدهید.

دسته گلی به زیبایی تمام فصول

برای زیبا ترشدن خانه هایتان بهترین راهکار استففاده از گل های طبیعی و زیبا است شما می توانید از این دسته گل زیبا و خاص برای زیبا تر شدن خانه هایتان استفاده کنید زیرا زیبایی خانه هایتان را دو چندان می کند. برای این گل چهار فصل می توانید از گل رز صورتی و سفید که نشانه صداقت و خلوص است همرا با لیلیوم های نارنجی و برگ های و گیاهان فصلی استفاده کنید همراه با یک گلدان شیشه ای یا جامی زیبا که زیبایی و طراوت منزل شما را دو چندان می کند.

 

پاسخی بگذارید